Smoke out – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

[Total:    Average: /5]

Fajčenie závislosť, čo v mnohých prípadoch vedie k invalidite a úmrtiu pacienta. Podľa štatistických štúdií USA, fajčenie obmedzuje život človeka v priemere 13 rokov. Niet divu, že mnoho z nich sa snažia prestať fajčiť zachrániť zdravie. Ale robiť to veľmi ťažké. Dôvodom je závislosť na nikotíne. Ale ľahko vyhnúť, ak si myslíte, predajcov spreje “Smoke Out”. Tvrdí, že odvykanie od fajčenia je možné, ak do 14 dní na liečbu úst lekársku nikotín.

Spray fajčenie dym

“vyfajčiť” sľubuje, že vás zbaví zlých návykov 2 týždne. Okrem toho má rad pozitívnych účinkov na zdravie. Uvádza sa, že najneskôr do 14 dní získate:

 • svieži dych;
 • úsmev;
 • krásne a dobre upravené vlasy;
 • plný čuch.

Tie už nebudú musieť smrad z cigaretového dymu. Choď preč kašeľ, a budete sa cítiť oveľa lepšie. Okrem toho, budete prestať fajčiť bez toho, aby:

 • vôle a nikotínu;
 • priberanie na váhe a zvýšená chuť do jedla;
 • duševné nepohoda a zmeny nálad.

Návod na používanie “Smoke Out

Spray Smoking “Smoke Out” treba sprej v ústach denne. Počet zvyklostiam nie je obmedzený. Malo by sa používať vždy, keď cítite potrebu nikotínu. Priebeh liečby je zvyčajne 2 týždne. Potom spray “Smoke Out”, ktoré už nepotrebujete. Sa vzdať cigarety navždy.

Sadzba “Smoke Out

“Smoke Out”, podľa oficiálnych internetových stránkach, patria:

 • lekárske nikotín, aby sa zabránilo abstinenčné príznaky a potláčajú chuť s fajčením;
 • Gotu Kola – pre zlepšenie pamäti;
 • St. John bodkovaný – pre normálnu funkciu nervového systému;
 • mäta pieporná, eukalyptus, Melissa, mentol, pre svieži dych.
>>>  Lefery ACR - krém na vrásky, je to stojí za nákup? Koľko to stojí?

Je zrejmé, že v súlade s predajcami “vyfajčiť” hlavným účinkom je zabezpečené tzv lekárskeho nikotínu. Ten odstraňuje chuť na cigarety. Ďalšie látky plní iba podpornú funkciu.

Názor lekára dym

“Smoke Out” nepomôže, aby prestali fajčiť. V jeho zloženie je lekársky nikotín. Táto látka neexistuje v prírode. Existuje iba jeden nikotín, ktoré sú obsiahnuté v cigaretovom dyme.

Pravdepodobne predávajúci “vyfajčiť” volal tento termín zvyčajne nikotín, ktorá obsahuje lieky. Ide o rovnaký chemická zlúčenina, ktorá sa vyskytuje v cigaretovom dyme. Jediný rozdiel je v účelu. Nikotín vo forme náplastí alebo iných liekových foriem použité s cieľom odstrániť závislosti na nikotíne, a nikotín cigaretového dymu je výhradne určené pre splnenie ľudskú potrebu fajčenia.

Pozrime sa, ako prevádzkovať tieto produkty, ktoré obsahujú nikotín alebo iné nikotínových receptorov stimulanty. Zlozvyk osoby sa skladá z dvoch častí: fyzickej a psychickej. Fyzikálne účinky nikotínu na metabolizmus. Psychologický – zvyk ťahať z cigarety, keď sú vystavené určitým triggery. Každý oni vlastné. Spúšťa zvyčajne niekoľko desiatok a niekedy aj niekoľko sto. Môžu to byť:

 • použitie potraviny;
 • príjem alkoholu;
 • koniec hnacej;
 • ísť na toaletu;
 • volať svoju ženu na telefóne, atď.

Odvykanie od fajčenia, človek musí prekonávať oba faktory – ako psychické a fyzické – v rovnakom čase. Je to ťažšie, než na ich prekonanie individuálne. Z tohto dôvodu je možné vykonať nasledovne: a. Odstrániť prvú komponenty z psychologického sklonu a potom fyzické

Fyzická zložka zostáva, a psychologické vľavo, nástroje na báze nikotínu. Vezmeme im človek nefajčí a odstaviť od zvyku držať cigaretu v ústach. Avšak, on netrpia vysadení nikotínu. Potom, čo pacient zbaví mechanického zvyku uťahovanie za určitých okolností, môžete začať sa zbaviť závislosti na fyziologickej úrovni. Drogy Nikotín zrušiť. To môže byť vykonané naraz alebo s postupným znižovaním dávky.

>>>  Psorilin - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Ak teda “Smoke Out” obsahuje nikotín, ako je naznačené predajcov, tento nástroj je jedným z liekov na odmietnutie osoby z fajčenia. Znamená to, že je to efektívne? Pravdepodobne nie. Webové stránky, ktoré predáva “Smoke Out”, nevzbudzuje dôveru. Je celkom dobre možné, že je v kompozícii podľa spreja nie nie nikotínu.

alarmujúce nasledujúce vyhlásenie na oficiálnych internetových stránkach:

1. “Smoke Out” je jediný nástroj, ktorý vám pomôže prestať fajčiť.

V skutočnosti, ak ste “vyfajčiť” obsahuje nikotín, má desiatky náprotivky. Mimochodom, ich účinnosť často zďaleka nie je žiaduce.

2. “Vyfajčiť” odstraňuje závislosť na 14 dní.

To nie je pravda. Väčšina analógov použitý počas 4 týždňov. Niekedy sú používané dlhšie. Prečo by “vyfajčiť” uľavilo od návyku na nikotín tak rýchlo, ak sa nelíši od nich?

3. “Smoke Out” nemá žiadne vedľajšie účinky.

Je to nemožné. V prípade, že výrobok obsahuje nikotín, alebo iné stimulanty nikotínových cholinergných receptorov, malo by to byť kontraindikácie a vedľajšie účinky. V návode na takých liekov nájdete obrovské zoznamy nežiaducich účinkov. A aj keď veľmi zriedka, 100% bezpečné tieto fondy nemôžu byť menovaný. Vzhľadom k tomu, nikotínové receptory sú prítomné v mnohých oblastiach ľudského tela, takže nikotín alebo jeho náhrady ovplyvniť prakticky všetky orgány a systémy.

Všetky vyššie svedčia o tom, že predajcovia “vyfajčiť” poskytujú nepravdivé údaje týkajúce sa vlastností, zloženia a klinickú účinnosť tohto produktu. S najväčšou pravdepodobnosťou budete dostávať pravidelné osviežujúci sprej na ústa. Najúčinnejšia komponenty v ňom sú mäta pieporná a eukalyptus. Vonia pekne, ale len ťažko pomôže prestať fajčiť.

Cena dym

“vyfajčiť” náklady …. Nie je to nič, ak ste v porovnaní s peniazmi, ktoré ste strávili mesačne na cigarety. Zakúpite je pravdepodobné, že ponúkajú niekoľko fliaš sprej, takže si môžete absolvovať kompletnú liečebnú kúru.

>>>  Arthromagic Caps - ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena

Kde kúpiť?

Spray Smoking “Smoke Out” sa predáva na oficiálnych stránkach: smoke-out streku. Môžete si ho kúpiť, objednať dodanie do najbližšej k domu pošte. K tomu je potrebné zadať svoje údaje do objednávkového formulára, nesmieme zabudnúť ani určiť vašu krajinu pobytu. Potom, čo dostane spätné volania na telefóne, je nutné potvrdiť objednávku ústne. Zásielka bude vytvorený na ďalší deň. Po niekoľkých dňoch si môžete zájsť na poštu a vyzdvihnúť sprej.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*