Silane Guard – tekuté sklo, názory, komentáre, cena, kde kúpiť,

[Total:    Average: /5]

font>

V zložiek Silan Willson stráže na báze polymérov Milanovich môže poškodiť zdravie.

Pri práci držať sa základných pravidiel osobnej bezpečnosti:

1. Ošetrenie musí byť vykonané vonku alebo v dobre vetraných priestoroch.
2. Všetky operácie týkajúce sa implementácia vykonávať iba s ochrannými rukavicami. Sims 3. Nevystavujte silán stráž na exponovanej kože a oblečenie. -Li, aby sa zabránilo toto prepadlo, okamžite umyte zasiahnuté miesto vlažnou vodou.

Všeobecné pokyny Silan Guard

Neotvárajte vopred! Keď únik – stratí svoje vlastnosti

.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáre, cena, kde kúpiť, Liečba sa má iba povrch aplikovaný náter.

nesmie aplikovať kompozície na skle, chróm výrobky, gumené tesnenie, časti nenatrené plastu.

Všetky práce sa vykonáva s použitím čistej jelenicou (z mikrovlákna).

uzavretých obaloch uložených v tme pri teplote do +40 ° C vo zvislej polohe.

Dodržujte časových intervalov!

Pružina / jeseň v tieni (10 ° C až 20 ° C).

 • Doba polymerizácie je 10 minút.
 • Time utrite do 5 minút.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáre, cena, kde kúpiť, Letné v tieni (20 ° C až 35 ° C).

 • Doba polymerizácie je 5 minút.
 • Čas stieranie – 3 minúty

.

Nepoužívajte na horúce povrchy a na priamom slnku!

Zimné na slnku (menej ako 10 ° C).

 • Doba polymerizácie – 15 min.
 • Time otrieť 10 minút.

nenanášajte pri nízkych teplotách!

ovládať vozidlo v častiach

 1. Dvere (bočný povrch)
 2. kapucňa
 3. Strešné
 4. Kufor a zadnú časť vozidla.
 5. OL>
  Aplikácia

  Technológia Silan Guard

  Po spracovaní, pevnosť povlaku sa zvyšuje priamym slnečným svetlom. Kvapalina je určená pre jedno použitie. Odtlakovanie fľaštičky je kompozícia nepodlieha dlhodobé skladovanie.
  Po spracovaní sa odporúča, aby umývanie po dobu 1 týždňa. Za týždeň si môžete umyť auto aj v automatickej umývačke. V budúcnosti, stačí navštíviť umývačku.
  Po ošetrení nepoužívajte abrazívne poľsky. V prípade použitia abrazívne vosku je nutné použiť znova silán stráž.
  efekt sa nedosiahne, ak sa nechá zaschnúť po dlhú dobu, bez toho aby stieranie.

  Fotografie / videá na pôvodnú nastavenú SG

  chcem podeliť osobnú skúsenosť s japonskou Vodné sklo Silan stráže. Pri spracovaní tela zaznamenané kamerou stav laku pred nanesením povlaku, a potom, čo sa zistiť skutočnú účinnosť prípravku. Všetko, čo bolo vykonané v súlade s pokynmi (prišiel v súprave).

  Tak, ako sa odporúča v návode, išiel do umývačky, aby vykonala dôkladné čistenie tela. Využilo službu – odstránenie z tela asfaltu a dechtu. Moje auto nie je starý (2 roky), takže nie je potrebné moc príprava a predbežné hlboké leštenie. Ak máte kameň čipy, potom budete musieť vyčistiť a maľovať.

  Po vyčistení opustil stroj cez noc, čím sa získa úplne suchý. Absolútne čistý a úplne suchý povrch je najdôležitejšou podmienkou úspešného použitia japonských leští.

  ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáre, cena, kde kúpiť, Nasledujúci deň a druhý stupeň! V noci telo dokonale suché. Aj starostlivo utrieť vlhkou utierkou z mikrovlákna, ihneď vytrite dosucha s inou látkou. Filmoval ako LPK. Ako môžete vidieť, telo má drobné škrabance, drobné odieraním, vyblednuté farby.

  Doba spracovania strávené pri garážach pod šírym nebom, teplé jesenné počasie bolo možné. Teplota je +10 stupňov, bezvetrie, žiadne mraky. Manipulácia na ulici v teplotách pod nulou nie je odporúčané výrobcom. Em>

  spočiatku identifikoval sekvenciu poťahovaní blatníky, dvere, kapota, strecha (rozdelené na dve časti), kufor. Teraz prichádza do sklenenej stráže hra silanu. Po prvé, spray prostriedok dôkladne pretrepe niekoľkokrát. Potom sa rovnomerne a pozdĺžne pohyby aplikovať produkt na povrch špeciálny hubou (prišiel v súprave). Potom natrite zloženie na prvku, starostlivo sleduje, aby sa zabránilo medzery vzniknuté na nástroje je vizuálne vidieť na tele. Stlačiť alebo RUB nie je nutný.

  Ako sa ukázalo, ošetrenie tela vozu táto časť – nemôže byť jednoduchšie! Je distribuovaný a raspolirovyvayut ľahké. Mal som skúsenosti s používaním tekuté sklo sklo stráž, je to oveľa ťažšie raspolirovyvayut.

  Po ošetrení zložení všetkých častí tela v jednej vrstve, prostriedky (iba objem 57 ml), boli o polovicu.

  Takže, ak všetko vykonať v určenom výrobcom technológie, jeden taký kontajner je dosť pre liečenie tela v dvoch vrstvách. Ale druhá vrstva môže byť aplikovaná iba po aspoň jednu hodinu po prvom stieranie.

  Leštené a získať zrkadlo!
  Potom čakal 10 minút, aplikuje prostriedok vyschli a začal utierať.

  Kompletná sada japonskej pokrytie zahrnuté v tomto najviac špeciálne mikrovlákna. Raspolirovka vykonáva bez použitia tlaku ľahko. Pracoval s časťou tela v rovnakom poradí, ako pri použití kompozície.

  Celý proces nanášania tekutého skla mi trvalo asi dve hodiny. Pracoval pomaly a opatrne. Účinok tohto nezávislého obchodníka mňa zapôsobil na 100%! Stroj je získal jasný vzhľad, vrstvené ako zrkadlo.

  Zobraziť fotografie pred a po Silan gardy

  zrejmá v predchádzajúcom období škrabance, odreniny nie je vidieť. Nie sú! Moje auto bolo ako nové. je dosiahnutý cieľ, telo mojej auto je veľmi dobre chránená pred drobnými škrabancami, pavučiny, škrabance pevné mikrofilmov.

  Na videu, som sa snažil dobre ukázať, výsledný zrkadlový efekt. A taký nádherný lesk po 1. vrstvy poľského Silan stráže!

  som tiež zachytený na videu odpudzujúcim filmom. Hydrofóbne vlastnosti, že je naozaj skvelé. Ako bolo odporučené, auto nie je premýva po dobu jedného týždňa. Počas tejto doby sa prach na tele fit rovnomerne, ale dážď umyl jej čistote.

  Dovoľte mi pripomenúť, že výrobca nie je odporúčané umyť auto po ošetrení s tekutým sklom do 1 týždňov.
  film potrebuje, aby plne stvrdnúť, takže využiť auto Po spracovaní, ale bez drezu!

  Po mesiaci aktívnej prevádzky stroja umyť, výsledok je rovnaký – aj ona vyzerá nádherne
  Jasné farby, pekné topánok, žiadne škrabance, žiadne odieraním .. Bahno, voda a pod okamžite začína tečúcou. Teraz je oveľa menej pravdepodobné, že ísť do umývačky, pretože vozidlo zostáva čistý dlhšiu dobu.
  výsledok. Je to naozaj funguje perfektne japonský produkt, ktorý šetrí na auto a peňaženku!

>>>  Artrolife - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.