PsoriFix – názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť

[Total: 0   Average: 0/5]

PsoriFix – cynický podvod u pacientov so psoriázou

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Medzi veľa listov na podvody, musíte vybrať čo najviac rezonančný “, bolestivé, as, žiaľ, všetky podvody a podvody, my jednoducho nemajú čas na krytie, takže veľa z nich. Niekoľko desiatok sťažností . od začiatku februára, pokiaľ ide o prostriedky pre údajné liečba psoriázy Citoval jeden z nich, najpodrobnejší:

“Hello!
Dosť dlho čítať vaše stránky, naozaj rád, väčšina z nich nemá vôbec klesnúť o podvod, ale všimnite si more, narazil na svoje webové stránky, keď som skoro spadol na” ekonomickú voľného paliva . “Teraz v rovnakej skupine kontaktov, ku ktorému som prihlásených vyslaný typ odkazu na,léčbu lupienky našel.’i ja, aj keď nie je chorý, šiel na odkaz a videl typický podvod webové stránky, čítač doby, atď, ako urobiť ktoré obvykle popísať. A úprimne priamy hnev sedí mám 2 blízky priateľ vážne chorého s touto chorobou, kecy, že som čítal o tom naštvaný. prosím, ak sa chcete pozrieť to je čistý rozvod. ”

Nuž, náš čitateľ, a iní poskytovať odkazy na reklamy zo skupín VKontakte a upírom. No, pozrime sa.

dut ttrction bckground1 PsoriFix  názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť Všetko to začína s phishing (podvodné) web-odnostranichnika “Medmedia”. Aj napriek tomu, že na prvý pohľad je zrejmé, že to nie je na internetových stránkach Medmedia, a jeho veľmi lacné falzifikáty. Ako skontrolovať? Píšeme o tom po celú dobu – nech to skúsi kliknúť menu alebo akékoľvek iné prepojených webových stránok ďalej. Na týchto stránkach prejsť na iné oddiely, články, blogy, kontaktov atď Na falzifikáty, ako je tento – všetky odkazy vedú na rovnaké miesto – na strane rádovo ďalšie zázračný liek s názvom Parastop (PSOR zastávky ). Nič zaujímavého na stránke je falošný, nenájdeme, okrem snáď veľmi hrozné obrázky psoriázy lézie následne zomrelých, áno, tradične hlúpe názory. Jadro je len Zastaviť PSOR liek, jediná záchrana. Obvyklý príbeh pre phonies. Prejdite na odkaz a zistiť, aký druh Parastop ?

Bohužiaľ, aby pochopili, čo tento zázrak krém, to sa im nepodarí. Je to banda stupídny reklamný text, počítadlo ukončiť akciu, milujú phonies, cena … a samozrejme tradičné obrovská zľava vo výške 50%. Classics pre predajcov tovaru figuríny. Žiadne dokumenty alebo osvedčenia, alebo dôkazy o bezpečnosti. NIC!

zvedavá zmienku stojí “názor” istého “doktor” – “Rudnev MS, PsoriFixogist, lekár v najvyššej kategórie”, ktorý píše pochvalné ódy to fiktívna nazýva Parastop (PSOR Stop) , Ľudia tu sú dôverčivý, a lekári s takou odznakov, takže je hriech neveriť! Objednať? Nie sme sa my Thomas neveriaci! V ich tradícii, sa rozhodla zistiť, čo je to lekár a prečo je “inzeruje” ďalší podvod? Trvalo mi doslova minútu a videli sme známu tvár! Bah, to je poznáme, Rudnev M. S.! Avšak aktívny lekár Čo (viď obrázok), ktorý nielenže schválil?! A nejaký druh “Kráľ koža” a “Anti PSOR Nano” ( Anti PSOR Nano je to vymyslieť!), A zázrak prostriedok “Cytopia” a neznáme “Nano-gél” a banda podvody. Zázračné “Donkey moč” nie je. Ďalej – bez pripomienok. Screenshot na LiveJournal materiálov (v prípade záujmu si môžete prečítať zábavné veci).

Bohužiaľ, nemôžem spomenúť, že lupienka ochorenia je stále nejasná Genesis a prostriedky pre jeho vyliečenie ešte neexistuje. To vám povie Každý poctivý lekára. Úprimný! Pravda o Parastop (PSOR Stop) , a skutočné hodnotenie nájsť neexistuje možnosť. Ale koho to zaujíma?

Na záver sme láskavo vás požiadať, aby ste zostať ľahostajní a zdieľať tento materiál na sociálnych sieťach. Ak to chcete urobiť, stačí kliknúť na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, výberom svoje sociálne siete. Môžeme si navzájom pomáhajú sa nestali obeťou podvodu a “predajcov vzduchu”! Ďakujem!

PsoriFix. Krém masť na lupienku 100 g

dut rt utun1 PsoriFix  názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Účinný liek na lupienku. Upokojuje, hojí a eliminuje odlupovanie kože.

dut rtifici beutifu1 PsoriFix  názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť Neobsahuje hormóny a antibiotiká.

Mast urobené na základe soliderboy s prídavkom liečivých bylín v regióne Altai.

 • Pred nanesením masti, je potrebné parný postihnutej oblasti (sprcha, vaňa) a suchý
 • Potom začnú aplikáciu masti na postihnutú kožu dvakrát denne (ráno a večer)
 • pri dotyku zachytiť zdravej časti tela 1 cm
 • Potrebujete postihnutých oblastí tela držať otvorenú 15-20 min.
 • Čistenie po dobu 3 až 4 mesiace.
 • Od prvých májových dňoch začnú svrbenie, takže je potrebné vypiť niečo pre histamín :. Suprastin, diazolin
 • Možno tiež naliať psoriatická vyrážka. Pri použití masti zmizne asi za dva týždne.
 • Spravidla všetci liečenie nastane cez akútnom štádiu.
 • Na zdravých a postihnutých oblastí tela sa môžu objaviť pustulózne vyrážka. To je normálna reakcia na masť.
 • abscesy musia byť mazané
>>>  SugaNorm - názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, alebo je to stojí za to? cukrovka

To je zaujímavé :. Masti lietať v masti psoriázy je masť a krém na lupienku

Pri aplikácii krému je vhodné piť bylinné kolekciu. Zloženie: Tansy, Bearberry, tymián, séria, rešetliakový (všetko v rovnakých častiach)

.

Ako ušetriť peniaze pri ošetrení masť na lupienku?

Uvedomujeme si, že účinná liečba môže byť veľmi drahé. Preto, aby vám výhodnú ponuku: Objednávajte 5 balenie masti pre lupienka PsoriFix a získať ďalší balíček masť psoriázy PsoriFix

Naša spoločnosť je priamym distribútorom. S výrobcom pracujeme bez sprostredkovateľov. Takže máme nižšie ceny v porovnaní s ostatnými predajcami v lekárňach alebo predajniach!

Ak budete bojovať svoju chorobu nakupovaných liekov, napíšte nám o tom, podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými. Možno, že váš príbeh bude niekto pomôže urobiť správne rozhodnutie. A ako ďakujem za recenzie garantujeme 10% zľavu na ďalšiu objednávku!

Máte možnosť prijímať objednávky doma zadarmo. V prípade, že výška vášho jednorazového nákupu presiahne 3000 …, budeme dodávať svoje objednané lieky úplne zadarmo!

P. S. V predmete zdravie, je tu jeden veľmi dôležitý Upozornenie: keď je človek chorý, čas pracuje proti nemu. Každý držal bez liečby, v deň nevyhnutne znižuje šance na uzdravenie. Si ceníte svoje zdravie a svoj život? Potom prestať strácať svoj drahocenný čas, nariadiť nápravu lupienka PsoriFix teraz

Kontraindikácie: Individuálne neznášanlivosť, tehotenstvo

.

Zloženie :. Bur nechtík, materina dúška úzkolistá, rebríček, list brezy, jedľa, Burnet a rakytníkový olej na základe lekárskeho vyčistenej tuku

Neobsahuje hormóny a syntetické prísady!

Použitie nano-gél “PsoriFix”

Zloženie nano-gél “PsoriFix” zahŕňa prírodné zložky, ktoré znižujú neorganizovanú proliferáciu epidermálnych buniek. Prihláška prostriedkov vedie k eliminácii erytematózna vyrážka, svrbenie, odlupovanie a vysušenie pokožky. Gél je medzi lokálnej liečby používané na liečbu PsoriFixogical ochorení.

Účinnosť bylinných bola opakovane potvrdená klinických štúdií, ktoré zahŕňali pacientov s lupienkou.

Podľa výsledkov, viac ako 90% pacientov úplne zbavil miestnych prejavov dermatóz v priebehu jedného mesiaca, 10% respondentov uviedlo, jasný ústup psoriatických plakov a olupovanie kože. Strong >

Podľa odborníkov, nano-gél môže byť použitý u pacientov všetkých vekových kategórií.

bylinný prípravok neobsahuje farbivá, syntetických hormónov a konzervačné látky, ktoré spôsobujú alergické reakcie. V tomto ohľade PsoriFixogists dospel k záveru, že liek môže byť použitý nielen u dospelých, ale aj v detskej terapie pre úľavu od príznakov lupienky, ekzému, kontaktnej dermatitídy apod.

Chemické zloženie PsoriFix

Dostatočne vysoká cena “PsoriFix” kvôli jeho komplexné chemické zloženie, a v dôsledku toho, výkon. Oficiálne webové stránky výrobcu predajcov drog a náklady v rozmedzí od …. antipsoriatiká vlastnosti gélu poskytujú tieto komponenty sú obsiahnuté v jeho zložení:

Hore uvedené zložky poskytujú nano-gél výrazný protizápalový, regeneračné, antimikrobiálne a anestetické vlastnosti.

Použitie bylinný prostriedok ako súčasť komplexnej liečby významne znižuje riziko sekundárnych infekcií a zovšeobecnenie zápalových procesov.

Terapeutické vlastnosti PsoriFix

Na rozdiel od mnohých tradičných mastí, nano-gél nevysušuje pokožku von. Normalizuje pH pokožky obnovením hydrolipidickú vrstvu. To podporuje pružnosť pokožky, zmäkčenie tesnenia a v dôsledku toho znižuje riziko trhlín. Prihláška z Phytomedicine stanovuje:

 • zničenie kvasinkových húb a baktérií;
 • normalizovať keratinizácie buniek;
 • obnova bunkovej mitózy;
 • odstránenie zápalových procesov v koži;
 • zmäkčenie šupinaté ložiskovú psoriázou plaky;
 • urýchlenie procesov regenerácie poškodených tkanív;
 • bielenie pigmentových oblastiach kože;
 • odstrániť erytematóznou a šupinatej papuly;
 • obnovenie cirkulácie krvi v léziách.

Predám “PsoriFix” na oficiálnych stránkach výrobcu antipsihoticeskih z fitosredstv. Je účinný pri liečbe dermatopathology v ktorejkoľvek fáze vývoja. Na rozdiel od hormonálne masti, môže byť použitá ako profylaktické činidlo, čo vedie k významnému zvýšeniu v období remisie.

Aplikácie PsoriFix

Pre dosiahnutie požadovaných terapeutických výsledkov, je použitie bylinných prípravkov je potrebné dodržiavať tieto zásady:

 1. Pred použitím gélu, ktoré potrebujete na umývanie pokožky, aby ju vyčistiť od prirodzenej mastnoty a nečistoty;
 2. gél sa aplikuje tenká vrstva na suchých erytematózna vyrážka;
 3. po 20-25 minút zvyšky nebol absorbovaný nano-gél možno odstrániť handričkou.

má hustú konzistenciu, gél môže byť použitý ako základ pre okluzívny terapie. Tesnenie lézií zabraňuje fúziu susedných dosiek a periférnych zástavby.

Referencie pacientov PsoriFix

Zhoršenie psoriázy vedie k zhoršeniu, a to nielen fyzický, ale aj psychický stav. Kožné svrbenie, horšie v noci, sa stretáva s normálnym odpočinku a spánku, kedy sa pacient stáva podráždený. To všetko negatívne ovplyvňuje kvalitu života, ktorá sa môže stať príčinou hlbokej depresie

>>>  Schnelle Vena - názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

To je zaujímavé :. Indický liek na lupienku: krémy, prášky, oleje, náradie

Pre rýchle úľave od symptómov odborníkov dermatopatologie odporučiť použitie nano-gélu. Účinnosť “PsoriFix” ukazujú skutočné svedectvo tých pacientov, ktorí boli testovaní jeho účinnosť pre seba:

 • “Skús protivopsoriaticescoe gél som odporučil priateľa, ktorý pracuje ako PsoriFixogist v miestnej nemocnici. Ale bol som trochu zmätená jeho nadšenie gelu,PsoriFix ‘+ v lekárňach si môžete kúpiť to veľmi problematické. Ale vzhľadom k tomu, že nie je nič viac než mnoho liekov z psoriázy, rozhodol som sa ho objednať. No, to bol vyriešený kvôli všetkým tým masti a krémy, ktoré som sa snažil, ukázalo sa, že najúčinnejšie. Samozrejme, že okamžité výsledky som dúfal, ale 15- 20 dní šupinaté plochy sú kompletne preč “(Arzén, 30);
 • “Viac než čokoľvek iné psoriázy desí ma sám svrbenie alebo plak, ale hrozný tesnenie, ktoré zostávajú po nich. Spravidla škvrny som sa objaví na krku, po ktorých sa môže dlhodobo vločky. Asi pred šiestimi mesiacmi my manžel mi kúpil “Parastop”, som stále narychal, pretože som si bol istý, že nepomohlo Po týždni svrbenie bola úplne preč a škvrny boli úplne neviditeľná predtým manžela ospravedlniť (Oksana, 24 rokov) “..;
 • “To, čo som bol okamžite priťahovaný k nano-gélu je absencia vo svojom zložení hormónov. Mám problémy s štítnej žľazy, pretože liečba exacerbácia psoriázy pre mňa je vždy veľký problém. Priznám sa, spočiatku je mi nikto nepovedal, že si kúpil “PsoriFix”. Myslel som, že to bol ďalší placebom droga, ale mýlil som sa. plaku skutočne začali miznúť po dvoch týždňoch neustáleho používania gélu “(Galina, 35 rokov).

Názor PsoriFixogists PsoriFix

terapeutické vlastnosti nano-gélu sa opakovane potvrdil, nielen u pacientov so psoriázou, ale aj z praxe. Mnohí z nich radil svojim pacientom používať bylinných ako samostatný alebo dodatočných prostriedkov v rámci komplexnej liečby. Obsah väčšiny názorov o “PsoriFix” nechal špecialistov medicínske portály a fóra Expresný tieto pripomienky odborníkov v oblasti dermatopathology:

 • “Drug,Parastop’ve svoje účinnosti v porovnaní s,Elokom ‘,, Clastoderma’a,Dermovate’, ktoré sú jedným z najúčinnejších antipsihoticeskih masťou. Je to absolútne bezpečné z hľadiska vplyvu systému, ale má nešpecifický antiphlogistically a antialergické akcie “;
 • “Gél je naozaj zabráni vysušovaniu pokožky, ktorá je jedným z hlavných problémov u pacientov so psoriázou Takže som váš pacient vždy odporúčame použitie bylinných prípravkov spolu s obväzom”.
 • “Jednoduchá štruktúra nano-gél poskytuje rýchle vstrebanie jeho účinných látok pomocou kožných buniek. Táto skutočnosť umožňuje rýchle odstraňovanie svrbenie kože a lichenization kožu, čo vedie k rýchlemu ústupu primárnych a sekundárnych lézií”.

Výhodou bylinných je, že môže byť použitá na liečbu veľkopriestorových lézií.

Gél nespôsobuje alergie a nežiaduce reakcie s, ktorý ju odlišuje od glukokortikoid masti.

Aj cez to, použitie nano-gél “PsoriFix” s výhodou iba na odporúčanie odborníka. Bude schopný určiť dĺžku priebehu lokálnu liečbu a v prípade potreby upraviť liečbu založenú na dynamike regresii lézií.

Popis “PsoriFix”:

psoriáza je skutočný problém pre mnoho ľudí. Z tohto ochorenie postihuje asi 6% populácie na celom svete. Red zápal, šupinatá koža, pokrytá šupinami je charakteristická lupienky, viditeľné pre všetkých. Táto choroba naozaj kazia estetický vzhľad pokožky, znetvořující osoby.

Z tohto dôvodu psoriázy je veľmi bolestivý problém pre mnoho ľudí, ktorí si cenia ich vzhľad. Ale dnes je účinný liek, ako sa zbaviť tejto choroby. Zvážiť výhody a účinnosti gélu podrobnejšie.

“PSOR Stop”, ako sa zbaviť lupienky zaručené!

Jedná sa o relatívne nový nástroj, ktorý preukázal svoju účinnosť po celom svete. Na účinnosti nemá žiadne analógy.

Hlavnou zložkou tohto lieku je Naftalan terapeutický olej, prišiel k nám z Azerbajdžanu.

Components extrahovaných z tohto typu oleja, často používané v rôznych kozmetických prípravkov, pretože má zázračné vlastnosti:

 • protizápalové;
 • zlepšuje vstrebateľnosť;
 • pôsobí ako antimikrobnomu látky atď.

Spolu s odvolaním psoriázy vysporiadať s nepríjemným ochorením je veľmi jednoduchý.

Ak budeme hovoriť o výhodách konkrétnejšie, to je:

 • účinne lieči iné kožné problémy (lišajník farebný, akné, herpes, keratín, ekzém, atď.);
 • má vynikajúcu účinnosť (ako už bolo uvedené, bolo oficiálne potvrdené vykonaných rozsiahlych klinických štúdiách);
 • prirodzene, je to úplne bezpečné a je non-hormonálne látky. Tento nástroj je vhodný pre každého, kto pozoroval psoriázy v akomkoľvek štádiu;
 • nemá žiadne vedľajšie účinky a tiež znižuje obranyschopnosť pokožky;
 • vonia;
 • vám dáva schopnosť liečiť veľké plochy postihnutú kožu na krátku dobu;
 • nie je špinavý;
 • , že nemá žiadne škodlivé chemické zložky;
 • odporúčaná mnohých renomovaných odborníkov-PsoriFixogists ako najúčinnejší prostriedok pre vonkajšie zbaviť psoriázy;
 • znižuje svrbenie a zápal ochladením pokožky;
 • nielen hľadá odpustenie choroby, čo uľahčuje stav po určitú dobu, ale lieči úplne;
 • vyživuje pokožku potrebných minerálov a vitamínov.
>>>  Onycosolve - názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

“Parastop” – Vaša šanca rýchlo liečiť kožu lupienkou v akejkoľvek fáze

To je zaujímavé! Copper sulfátu z plesne nechtov na nohách: kúpele, masť, komprimuje

Cream PsoriFix, -! Liečiť lupienku ľahko, rýchlo a bezbolestne

liečbe kožných ochorení akejkoľvek podobe, a to najmä psoriázy v rôznych etapách, teraz je jednoduché, rýchle a bezbolestné!

To prispieva k novosti švajčiarskych PsoriFixogists a vedcov PsoriFix . – úplne prírodný produkt, ktorého účinnosť je možné si všimol takmer okamžite

V klinických štúdiách liek sa ukázal ako účinný v 930 prípadoch z 1000, úplne eliminuje príznaky. Zvyšok toho istého liečivá spôsobila významnú úľavu od príznakov.

Smotanové PsoriFix poradia s rôznymi kožnými problémami, vrátane plesňových infekcií, akné, dermatitída a herpes. Zmäkčuje pokožku, zmierňuje zápal a svrbenie, zlepšuje krvný obeh a dezinfikuje, bráni rozvoju lupienky.

Prednosti PsoriFix

 1. Non-hormonálny liek, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky.
 2. držiteľom niekoľkých certifikáty kvality, je odporúčané PsoriFixogists.
 3. vhodné pre všetky kožné choroby a nevyžaduje špeciálne podmienky a diéty.
 4. Skladá sa z prírodných surovín a neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré môžu spôsobiť alergie alebo byť škodlivé pre zdravie.
 5. Má príjemnú vôňu a nezanecháva škvrny oblečenie.
 6. Droga bola zaradil číslo 1 vo Švajčiarsku.
 7. OL>

  PsoriFix krém obsahuje prírodné prísady a výťažky z bylín, , ktoré sa pestujú v čistom prostredí a sú starostlivo vybrané pri výrobe liečiva.

  Ako sa prihlásiť PsoriFix

  liek používa v 3-4 týždne, je jeden liečebný cyklus. V prípade potreby je možné opakovať. Prvé zlepšenie sú na 4. deň už zrejmé, využitie: peeling je svrbenie ochabuje

  .

  Po 3 týždňoch, koža sa stáva hladšia a všetky rany začnú miznúť. Do konca roka 3-4 týždňov, pokožka získava zdravú farbu a pružnosť.

  Použitie lieku by nemala byť väčšia ako 2 krát denne:

 • pred aplikáciou na kožu by mal byť čistený a prepláchnite studenou vodou;
 • krém aplikovaný v tenkej vrstve a nie trela;
 • po použití, čakať na úplné absorpciu, nezabudnite si umyť ruky!

Kde kúpiť PsoriFix

Cream PsoriFix predávajú v internetovom obchode je možné objednať vyplnením krátkeho formulára. Dodávka je k dispozícii v celej Európe a na Ukrajine. Platenia v okamihu prevzatia. K dispozícii sú dva spôsob dopravy – mail a kuriérske služby

.

Názor lekára PsoriFix

Moderná medicína v kombinácii s lekárňou ponúka obrovské množstvo prípravkov pre vnútorné i vonkajšie použitie pre liečbu psoriázy. V poslednej dobe sa však, že sú všetci veľmi horšie účinnosť PsoriFix. Pozitívne vecou je fakt, že krém nespôsobuje žiadne alergické reakcie ov a je nehormonálny prostriedky. Vzhľadom k tomu, moja skúsenosť, povedal by som, že po zavedení PsoriFix v mojej praxi, mnohí pacienti liečení kožných ochorení začala prechádzať rýchlejšie a ľahšie. Je to naozaj užitočné, efektívny a bezpečný nástroj, ktorý niekto môže dovoliť.

Rudnev M. S., PsoriFixogist

recenzie zákazníkov PsoriFix

PsoriFix – ideálny nástroj takmer okamžite pomohla. Po pôrode som nemal šťastie, hlava sa začali objavovať nejaké plaku, takmer k vypadávaniu vlasov prišiel, strašne to bolo. No, doktor kamarát rýchlo diagnostikované “lupienka”, a on mi okamžite odporučil tento krém. Nejako som pochybovať o účinnosti, pretože som čítal, že po desaťročia nemôže vyliečiť túto chorobu. Ale krém pomohol! Za menej ako 3 týždne, všetky problémy zmizli.

Veronika, Moskva

trpí psoriázou po dobu 20 rokov, než prišiel do PsoriFix. Liek veľmi spokojný, dokonca prekvapilo, pretože predtým bol postup, mierne povedané, nie je veľmi príjemné, ale s týmto svetlom a voňavé krém proces liečby bola príjemnejšia! Pre mňa, lieky stal jedným z najobľúbenejších a najviac účinný nástroj v boji proti tejto chorobe. 4 týždne všetky lézie zmizli a pokožka sa stal jemnú a hebkú, ktorá nikdy nebola.

Cyril, Vologda

PsoriFix každá rada, to mi pomohol vo veľmi nečakané situácie. Skutočnosť, že milujem Solárium, ale akonáhle sa všetko začalo svrbieť. Tam boli okrúhle škvrny, hrozné svrbenie a dokonca aj bolesti. Začal čítať on-line, že by to mohlo byť, a samozrejme, názory sú veľmi bojí. Kúpil veľa nástrojov, vrátane PsoriFix. Skúšal to, ale nie hneď. Ale potom … moje šťastie nepoznala medzí, pretože krém je takmer tri dni úplne zbaví pálenie a po 2 týždňoch mi úplne zbavený psoriázy.

Larisa, Cheboksary

odporučiť každému skvelý nástroj PsoriFix! Akékoľvek kožné problémy sú vyriešené. Mi pomohol zbaviť psoriázy po dobu 7 dní, aj keď trpel im, že nebude trvať dlho. Ďakujem za pár mesiacov sa snažil, ale mi pomohol PsoriFix. Super nástroj!

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.