[Total:    Average: /5]

Provocative Gel – mazivo nástroj, alebo napodobňovať vaginálnej lubrikácie u ženských pohlavných orgánov, ktoré pomáha, aby sexuálny život pestrejší a emocionálne. Latina Lubrico (aby klzké, hladké) lubrikačný gél je určený na zníženie trenia. Krajina pôvodu Provocative Gel – Rusko. Tovar príslušné certifikáty, a čo je najdôležitejšie – pracovné efekt!

Koľko a kde kúpiť Provocative Gel?

Náš blog TutKnow.ru predáva nič a nikto spolupracuje o predaji. Kúpiť intímny gél mazivá pre ženy “Gél Provokácia” je k dispozícii v internetovom obchode po kliknutí na banner nižšie na oficiálnych stránkach dodávateľa:

Cena za Provocative Gel (trubice 50 ml v uzavretej krabice):

Vlastnosti gélu-Astroglide Provocative Gel

Termín “lubrikant” v skutočnosti nie je vhodný intímne gély vlastnosti. Slovo je tiež multi-cenil, sa nazýva látku pre zvlhčenie genitálií mazanie sex-gély. Ako väčšina výrobkov podobného zamerania Provocative Gel látka organického pôvodu. Vo svojom zložení hlavnou zložkou je prírodný alebo syntetický vosk.

Samozrejme, že účel intímne produktu pripraviť telo a jednotlivé orgány pre potešenie, na pohlavie. Ale to nie je jediná vlastnosť (hydratujú). Často sa stáva, že v procese sexuálne potešenie na citlivé sliznice objaví mikrotrhlín a podráždenie. V tomto prípade je veľmi dôležité, druhý užitočnou vlastnosťou Provocative Gel chrániť citlivej pokožky citlivej oblasti pred poškodením, aby ju obklopila, blokuje cestu k infekcii.

V neposlednom rade v sexe je pohodlie. Konverzácia nie je o mäkkú posteľ a teplých tropických oblastiach a absencia bolesti, ktoré sa vyskytujú s trením. V tomto prípade je provokatívny lubrikačný gél zvyšuje komfort zvlhčovania, elimináciu nepríjemného trenia.

Kontraindikácie “Gél Provokácia”

Intímne Provocative Gel Gél nemá žiadne kontraindikácie.

Aj naďalej môžete upozorniť mazivá nie sú antikoncepcie a nevykonávajú rovnakú funkciu aj keď len čiastočne. Ale veľmi Provocative Gel môžu byť použité, napríklad kondómy (všetky).

>>>  Papinol - sme kontrolovať, či to stojí za nákup tohto produktu? A koľko to stojí

Zloženie ženské intímne gélu maziva

Samozrejme, že hlavnou zložkou Provocative Gel je syntetický vosk. Avšak, mazivo bolo svetlo v štruktúre ako vaginálnej lubrikant, že obsahuje dostatočné množstvo vody. Jedná sa o prvý zložkou Provocative Gel. úplne neškodná, ale rýchloschnúci. Preto čím viac obsahu vody v intímnych gélov, tým viac sa musí platiť.

Druhá zložka, hydratačný je glycerín. Tam sú tiež niektoré látky vyživuje pokožku, zmäkčenie ho.

nie kompletné mazivo, gél bez malým množstvom patogénu poskytujúce stimulačný účinok kofeínu a mäty. Sú mierne dráždi sliznice. Aby boli viac citlivé na dotyk. Oba tieto prvky, čím sa získa gél mierne príjemnú vôňu. Pre ochranu, ktoré vo forme tenkého filmu pokrýva sliznice, a má antiseptické vlastnosti je enzým, hyaluronidáza. V roku Provocative Gel, pohodlie a ochrany.

Tu je detailné zloženie intímne gélu mazivá pre ženy:

Aqua, polyakrylát sodný, dimetikón, cyklopentasiloxan, Trideceth-6, PEG / PPG-18 osemnástina dimethikonu, propylénglykol, močovina, glycerín, izononyl isononanoát, kofeín, sorbitol, didraselný glycyrrhizate, sacharín sodný, o-Cymen-5 ol, mentol, fenoxyetanol, glyceryllaurát, kyselina mliečna.

Metóda aplikácie Provocative Gel

mazivo vhodné pre vaginálny sex a análny. Gél Zachytenie nie je výnimkou, že môžu byť použité na iné účely, navlhčiť dildá, intímne hračky, vibrátory, napr. Obal je púhych Provocative Gel 50 ml, to však neznamená, že veľa, ale niekoľkokrát, aby sa zapojili v sexuálnej potešenie (tak povediac to skúsiť) natoľko, aby “hlava”.

Použiť mazacie želé Provocative Gel veľmi jednoduchý a nemal by do rozpakov aj tie neohrabané. Hotovo: pred sexom, premazať priamo na vulvy. A to je všetko. To sa môže opakovať toľkokrát, koľkokrát chcete, kým celý gélu. Gél môže byť v kombinácii s kondóm.

intímnu hygienu mazivo pre ženy nie je antikoncepčný.

>>>  Varicobooster - názory, komentáre a cenou, kde nakupovať, kŕčové žily

názory o Provocative Gel

produktu “Gél provokáciu” na intímny život žien, zatiaľ čo novinka má veľké množstvo spätnej väzby. Všeobecne platí, že mnoho pozitívnych názorov na akékoľvek mazivo. Negatívne len o čom písať. Medzi všetkými, najtypickejšie názory, možno, sú nasledujúce:

Lena, 30 rokov

doteraz použité žiadne “ochucovadlá” pre intímny život. Vždy s nedostatkom vaginálnej lubrikácie bola použitá aj prastarý vazelína. Ale dostal darčekový-vtip provokatívnych lubrikačný gél. A je to tu – rozdiel medzi nebom a zemou! Skúste ktorí pokúsili niečo také, je to stojí za to.

Angelica, 39 rokov

som použil gél maziva a nehanbím sa to priznať, ale Gél Provokácia páčilo viac než ostatní. Po prvé, nie je horiaci účinok (ak je všetko v intímnom mieste len horí); za druhé, môžete použiť kondóm; Tretí, tenká a dostatok svetla. Som rád, cítim sa dobre.

Kate, 40 rokov

A trochu trápne písať o intímnych témach, ale budem hovoriť o provokatívny lubrikačný gél. Je to dar, ktorý som dal jej manžel na ich výročie svadby. Spočiatku som bol skoro trápne, že som taký “žetón” dostal, ale po sexe, všetko do seba zapadlo a myslím, že je dobre, že môj manžel myslel o sexe so mnou. Koniec koncov, na toľkých rokoch manželstva, moje pocity neboli rovnaké.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

>>>  Keto Diet - Prečo musím kúpiť, názory, cena
Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

By Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *