Ocean Shake Serum PP3+ – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

[Total: 0    Average: 0/5]

Vzhľadom k rýchlemu vývoju high-tech hardvéru a anti-aging ošetrenie sú stále bezpečnejšie a dostupnejšie. V súlade s tým zvýšiť ich popularitu. Teraz sa stala módna mať prenosné zariadenia doma a vykonávať zdvíhanie na vlastnú päsť. Ale sila týchto zariadení je zvyčajne oveľa menej profesionálne. Príjemná Výnimkou je RF zariadenie Ocean Shake Serum PP3 +.

Zariadenie Ocean Shake Serum PP3 +

Princíp činnosti je založený na účinkoch na koži rádiových frekvencií elektromagnetického žiarenia je schopný ju zahriať na teplotu 60 ° C. V závislosti na zvolenom nastavení je možné stimulovať strednej a hlboké vrstvy dermis.

Pri zahriatí nad molekúl proteínu 42оС, čo je hlavný materiál z kolagénových vlákien, mení svoju štruktúru, čo spôsobuje, že redukcia. V súlade s tým, koža je utiahnutý, sa stáva hustejšie a pružné. Zároveň stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu, vďaka ktorej je osoba osvieženie a omladenie.

Súprava obsahuje dve trysky: bipolárny a monopolárnu. Bipolárna je platná len v hornej vrstve dermis a podkožného tuku. To umožňuje, aby ju študovať najviac citlivé oblasti tváre: okolo očí a pier, krku. Je dobré, keď je potrebné vyhladiť nasolabiálních brázdy, odstránenie modriny a kruhy pod očami, vytiahnite horné viečko odstrániť prstene a jemné vrásky na krku.

viacpólovo hlava sa skladá z dvoch párov elektród, ktorá vytvára impulzy naraz. Môžete ich nastaviť na rôzne intenzity, čím prácu cez v jednom sedení dve vrstvy kože: povrch a stredné alebo hlboký. Tým sa výrazne zlepšuje jej stav, že umožňuje odstrániť aj hlboké vrásky, zlepšuje tón pleti a dáva jasný oválnu tvár.

>>>  Detosil - názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to stojí?, Parazity

Prednosti Ocean Shake Serum PP3 +

V porovnaní s inými prenosnými elektrospotrebičov určených pre zdvíhanie a omladenie doma, model Farby majú celý rad výrazných výhod:

 • dobrý výkon s veľmi kompaktnými rozmermi;
 • prítomnosť monopolárny a bipolárnej bitov;
 • jednoduchosť a jednoduchosť používania;
 • jednoduché a intuitívne rozhranie;
 • prístroj váži len libru a pol.

Tieto pozitívne zmeny na koži, je po prvom postupe viditeľné. A s jeho pravidelným používaním, je výsledok porovnateľný s salónu.

Prítomnosť multipolárneho trysky umožňuje efektívne používať zariadenie nielen pre korekciu tváre. Je dobrý na boj proti predčasnému celulitídu, ktorý je vhodný pre jednoduché utiahnutie hrudníka, sa osvedčila v likvidácii nesessarily strií a strie.

Pravidlá operácie Ocean Shake Serum PP3 +

Všetky pravidlá prevádzky zariadenia pre rádiové vlny facelift Ocean Shake Serum PP3 + jasne vysvetlené pre užívateľov, ktoré chcete starostlivo preštudovať pred prvým použitím a striktne dodržiavaný. Hoci je kapacita zariadenia je mierny, Ocean Shake sérum PP3 + rf 49E a L90V patrí do triedy obchodných modelov a v prípade nesprávnej prevádzky môže poškodiť pacienta.

Opatrenia

Než začnete, je nutné odstrániť všetky kovové predmety (náušnice, prstene, hodinky, atď) pacienta a. Vlasy sú jemne odstrániť z čela a stanoviť ich disponibilný kozmetickú čiapku alebo obväz. Korene by nemali zostať mimo, takže nie sú citlivé na poškodenie statickou elektrinou.

Technika postup je nasledujúci:

 1. dôkladnom očistení tváre, mali by ste použiť zvláštne vodivého gélu alebo vysoko kvalitný hydratačný krém.
 2. Ak chcete vybrať elektródy a pripojte napájací zdroj od siete.
 3. Pre pripevnenie hlavy trysky na pokožku a jemne viesť ho nastaviť optimálnu intenzitu.
 4. Aktuálne kapacita by mala byť taká, aby sa môžete cítiť teplo a brnenie, ale nebolo to silné bolesti.
 5. Je dôležité zabezpečiť, aby hlavou po celú dobu sa pohyboval na koži, keď s oneskorením, aj po dobu niekoľkých sekúnd, môžete obdržať popálenia.
 6. OL>

  Dĺžka liečby by nemala prekročiť 10-15 minút. a opakujte postup v jednom dni alebo 2 krát týždenne.

  Schéma postupu

  zdvíhacie účinok závisí do značnej miery na tom, či vybrané trysky a smer, v ktorom sa pohybuje v tvári. Je nevyhnutné, aby sa pohyboval pozdĺž masážnych línií, vždy podľa zásady “od stredu k obvodu a zo zdola nahor”.

  Tu je hrubý schéma postupu:

 • vejárovité zvislé čiary od obočia na líniu vlasov;
 • z nasolabiálních záhybu (postupne pohybujúce sa na 1 cm dole), krivkách na spodnom okraji dráhy;
 • v dolnej časti krku, kolmo k spodnej čeľuste;
 • koncentruje návesy kruhy pod dolného viečka od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu;
 • od stredu čela vodorovných čiar paralelne k línii rastu vlasov, pohybujúce sa od 1 cm.
 • stred brady k hornej lícnej kosti;
 • od polovice krku v prednej časti pravej a ľavej, stúpajúca na 1 cm do nekonečna;
 • od stredu horného (potom nižšia) peru do oblasti;
 • pozdĺž dolnej čeľuste smerom nahor, paralelné línie, dosiahol úroveň rohoch pier
 • záhyb horného viečka zvislých čiar na obočie;
 • stred brady doprava a doľava pozdĺž línie oválu tváre;
 • lemujú horné viečko od vnútorného kútika oka k okraju.
>>>  Boobs XL - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Na záver si môžete urobiť ľahkú špirálovú masážnu sprchu po celej tvári. Aby bolo zaistené, že koža sa upokojila, po zákroku, platí to hydratačné a lifting krém.

Prečítajte si viac vidieť všetky podrobnosti o vyslaných videá s komentárom odborníkov.

Komplikácie a kontraindikácie PP3 Ocean Shake séra +

So správnymi postup komplikácií sa to stane. Potom, čo by mohlo veľmi intenzívny expozície mal byť mierne začervenanie, ktorá sa spúšťa vlastný na vysokej úrovni po niekoľko hodín.

Ak dáte príliš silný výkon, a nie sledovať neustály pohyb elektródy, kože môže byť veľmi horúce a dokonca tvorili horieť. Samozrejme, že pocit v tomto prípade bude veľmi nepríjemné.

Kontraindikácie použitie zariadenia “Ocean otrasov Serum PP3 +” sú:

 • neplnoletým veku pacienta;
 • tehotenstva a dojčenia obdobie;
 • rakoviny a autoimunitných ochorení;
 • všetky aktívne zápalové procesy;
 • poškodenie kože v pracovnom priestore;
 • implantovaný kardiostimulátor;
 • prítomnosť kovových implantátov v hlavy, krku, čeľuste;
 • kardiovaskulárne zlyhanie;
 • výraznou rosacea;
 • o zrážanie krvi;
 • hypertenzie a diabetes 2-3 stupňov.

Nie je nutné vykonať postup pri menštruácii – to by mohlo zosilniť nepohodlie. Keď precitlivené kože veľmi ju musíme zvýšiť veľmi pozvoľna. Po opaľovaní a opaľovanie je potrebné počkať aspoň 2 týždne, kým ochranná vrstva kože bola plne obnovená.

Názory a výsledky Ocean Shake Serum PP3 +

Podľa väčšiny spotrebiteľov, prístroj rf Ocean Shake Serum PP3 + je naozaj účinný nástroj pre omladenie, ktoré je pohodlné a bezpečné použitie doma. Profesionálne kozmetička zariadenia je tiež spokojný. Je kompaktný, ale dosť silný, že poskytuje dobré výsledky.

Buy “Ocean Shake Serum PP3 +” môže byť v špecializovaných predajniach alebo on-line. Jeho cena začína od 22 tisíc rubľov. Je dôležité, aby okamžite získať certifikát potvrdzujúci kvalitu zariadení a jej súlad s medzinárodnými normami. V opačnom prípade jeho použitia je nebezpečné pre pacienta a kozmetičky.

>>>  Idealica - názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

Prvé výsledky sú po 3-4 ošetrení viditeľné. V priebehu doby, efekt je zosilnený, pretože “PP3 Ocean otrasov sérum +” stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu. Tak konečne posúdiť zmeny na tvári lepšie za 1-2 mesiacov po ukončení kurzu, porovnanie pred a po fotkách.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 272 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*