MagnuFuel – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total: 0   Average: 0/5]

Nie je to tak dávno, tam bol novinkou v oblasti automobilovej techniky, ktoré by podľa výrobcov a predajcov, môže znížiť spotrebu paliva. Hovorí sa tomu MagnuFuel Aby sa nestali obeťou ku kúpe nepotrebného produktu, je nutné si prečítať recenzie o tom na rôznych internetových zdrojov.

Ekonomický MagnuFuel paliva: Nie je ani pravda

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Takmer každý vodič chce, spotreba paliva je nižšia a vzdialenosť priechodu sa nezvýšila, a že výkon motora neklesla. Je to možné? Výrobca ekonomizéra MagnuFuel tvrdí, že je to možné.

Výhody MagnuFuel zariadenia je nasledujúci: H4>
 • V priemere, v závislosti na rôznych značiek a typov vozidiel, spotreba paliva je znížená o 20%.
 • Motorové diely sú chránené proti nízkej kvality paliva.
 • Zvyšuje životnosť (mtbr) stroj motor.

Ako MagnuFuel

MagnuFuel zariadenie je usporiadané tak, že sa dvojica magnety, ktorý je MagnuFuel, má vplyv na palivo. Navyše tieto magnety vytvárajú silné magnetické pole, ktoré rozbije jednotky uhľovodíkových zlúčenín, ktoré palivo horí rýchlejšie.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel  názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to? Magnetické pole tlačí molekuly od seba, takže sa nasýti kyslíkom (O2) zo všetkých strán a všetko palivo horí bez zvyšku. Tým sa zvyšuje úspory.

dohadovali pozitívne a negatívne názory Ful zadarmo

K dispozícii sú falošné recenzie zverejnené na usporiadanie pretekárov alebo majitelia čerpacích staníc, ale existuje reálne. Zahŕňať hlavu a študovať, ako veci fungujú v skutočnosti:

 1. Magnetické zariadenia sú skutočne schopné rozdrviť jednotky, molekúl látky. To využíva princíp jadrového reaktora alebo LHC miniaturizácia.
 2. Palivo pre vozidlá, či už benzínu alebo nafty je izolátor (látka, ktorá zle vedie elektrinu). Driver-fyzik vypočítal, že za účelom obnovy, rozdrviť a riadiť molekuly je potreba budovať obrovský magnet, asi 15 poschodí na výšku. A za týmto magnetom niesť medzeru molekúl, ktoré vyžadujú ešte väčšiu moc. Malé magnety, ktoré môžu mať vplyv na molekuly paliva v dôsledku relatívne malej hmotnosti benzín alebo nafta, ktorá prechádza cez ne.
 3. Aj odborníci tvrdia, že magnetické pole môže ovplyvniť nečistoty obsiahnuté v palive. Preto je MagnuFuel zariadenie môže predĺžiť životnosť motora.
 4. OL>

  V klipe preukáže, že zariadenie vyvinuté automobilky General Motors. Ale prečo také zariadenie, ktoré nie sú nastavené na výrobu svojich vozidiel, mohlo by to byť pre zvýšenie rating auto predaja? Odpoveď je jednoduchá: tieto prostriedky sú zakázané v Spojených štátoch v dôsledku mierne rastúcimi emisiami CO2 (ale tam je verzia, ktorá sú hlavnými akcionármi spoločnosti General Motors aj majitelia ropných spoločností – to nie je rentabilné znížiť spotrebu ropy) .

  Nehnuteľný revízie MagnuFuel h4>

  Ekonomizér bol zakúpený špeciálne pre experiment. Bol úspešne nainštalovaný do systému stroja. Počas operácie o mesiac neskôr , došlo k zníženiu spotreby paliva o 25% (od 7 litrov na 5,5 litra na 100 km).

  Z vyššie uvedených informácií sme k záveru, že s novými elektronickými zariadeniami nemajú naháňať, ak ste si istí, že kupujete originálne zariadenie. Ak naozaj funguje tieto zariadenia by bolo významné plus pre vodiča a menej pre dealerov paliva.

  objednať iba originálne výrobky!

  gricuture bur cooking1 MagnuFuel  názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

>>>  Calmax - názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.