Handy Heater – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

[Total: 0   Average: 0/5]

Handy Ohrievač je prenosný ohrievač, ktorý sa rýchlo ohrieva priestor, a ako je uvedené výrobcom a potvrdené užívateľom umožňuje ušetriť na účty za vykurovanie.

Produkt má nasledujúce výhody:

 • pripojenie do zásuviek, vertikálne alebo horizontálne (otáčajúce sa zástrčkou).
 • Kompaktná a praktická pre cestovanie.
 • Ľahko a rýchlo zahreje.
 • Energie 350 wattov.
 • nastaviteľný termostat.
 • Programovateľný 12 hodín časovač.
 • Auto-off timer
 • Tichá prevádzka.
 • Uvoľní námestí.
 • zahreje na 23 metrov štvorcových.

Ohrievač má skvelé vlastnosti. Pre kompaktné zariadenia pôsobivé nastavenie nízkej a vysokej úrovni ventilátorom, časovač a dobrú teplotný rozsah.

Predané v nasledujúcich krajinách:

Obsah

 1. Prehľad Handy Heater
 2. dizajn
 3. Návod na použitie
 4. Recenzie od reálnych užívateľov
 5. Kde kúpiť, koľko?
 6. OL>

  Prehľad Handy Heater

  ntibiotic cpue coe up1 1 Handy Heater  názory, komentáre, cena, kde kúpiť

  Handy ohrievač je elektrický ohrievač, ktorý môže vykurovať miestnosti do veľkosti 23 metrov štvorcových. Vďaka digitálnemu časovaču, reguláciou teploty a vstavanou ochranu pred prepätím pripojenie k ľubovoľnej sieťovej zásuvky. Produkt bude ohrievať priestor a ušetriť peniaze nákladov na kúrenie.

  Prenosné radiátory nie sú nový koncept, a predával v obchodných domoch alebo iných maloobchodných predajní so širokým výberom veľkostí a možnosťou tvorby cien. Takéto zariadenia sú populárne, pretože vykurovacie systémy z mnohých domov alebo nemôže vyrovnať s mrazmi a nedávajú dostatok tepla, alebo sú nehospodárne pre krátkodobé použitie.

  Toto zariadenie je pomerne malý a má kapacitu 350 wattov. Hoci výrobok môže vykurovanie miestnosti o rozlohe 23 metrov štvorcových (veľkosť štandardná izba), sa považuje za vhodnejšie pre malé priestory ako sú kúpeľne, Pobočka kancelárie. Tiež je vhodné vziať na výlet v stanoch, vlaky, bude nevyhnutný vozidlo toto zariadenie.

  Handy Heater vyžaruje teplý vzduch, ktorý sa cíti a vonia rovnako ako sušič vyfukuje vzduch. Predvolené zariadenie je nastavená na 30 stupňov Celzia, zatiaľ čo rýchlosť je nastavená na vysokej úrovni. Užívateľ môže nastaviť teplotu od 15 do 33 stupňov Celzia a nastaviť rýchlosť vysoká alebo nízka. K dispozícii je časovač, ktorý umožňuje ho nakonfigurovať pre 1-12 hodín.

  ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  názory, komentáre, cena, kde kúpiť Vzhľadom k termostatu v noci, môžete nechať prístroj bez strachu, že bude “rana” mnoho kilowattov elektrickej energie.

  Kompaktný dizajn je ideálny pre kancelárie, terasy, kúpeľne, hotely, kempy, pivnice, garáže a ďalšie. V rámci tohto procesu je zariadenie zostáva chladný na dotyk.

  Konštrukcia Handy Heater

  Inteligentný, inovatívny výrobca konštrukcia Handy Heater vyhlasovať jeho výrobok má kompaktné rozmery, ale v rovnakom čase, vysoký výkon vďaka izolačnej konštrukcii Thermo-Ceramic.

  V prevedení, ako je uvedené, je vytvorený nastaviteľný termostat pre riadenie teploty. Cirkuláciu vzduchu ventilátorom s dvoma rýchlosťami. Displej digitálny teploty a časovač zapnutia / vypnutia pre zlepšenie použiteľnosti.

  Návod na použitie Handy ohrievač

  v krabici sa na tento produkt vloženej inštrukciu, ktorá poskytla návod na prevádzku tohto zariadenia.

  1. Pre montáž ohrievača s výhodou na stenu.
  2. vždy pripojiť ohrievača priamo do zásuvky v stene. Nikdy nepoužívajte predlžovací kábel alebo napájací kábel.
  3. Z ohrievača horúci vzduch vychádza von. Aby nedošlo k popáleniu, nenechajte holej kože byť v tesnej blízkosti vedľa bežiaci stroj.
  4. udržujte horľavé predmety, napríklad nábytku, vankúše, lôžkoviny, papiere, oblečenie a záclony vo vzdialenosti menšej ako jeden meter od oboch stranách vykurovacieho telesa.
  5. Tento spotrebič nie je určený pre použitie v oblastiach s vysokou vlhkosťou vzduchu.
  6. Nikdy neinštalujte prístroj tam, kde by mohol spadnúť do vane alebo iných podobných miestach.
  7. vhodné pre vnútorné použitie.

  Kde kúpiť, koľko Handy ohrievač?

  V bežných obchodoch takýto výrobok ťažké kúpiť, a potom sa za zvýšenú cenu (cca 30 – 50 dolárov za jednotku). Môžete ušetriť peniaze tým, že nariadi produktu v internetovom obchode.

  Ak chcete objednať, stlačte zelené tlačidlo (umiestnené nižšie) a vyplniť formulár spätnej väzby. Po celý deň si bude kontaktovať úložisko a upresniť niektoré detaily objednávky.

  , vodná doprava je vykonávaná niekoľkými poštových služieb (môžete si vybrať najvhodnejší pre vás), a trvá 2-5 dní. Na dobierku.

>>>  SlimBiotic - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.