GoSlim tea - sme kontrolovať, či to stojí za nákup tohto produktu? A koľko to stojí
[Total:    Average: /5]

byliny zhromaždené v ekologicky čistých oblastiach, vhodne vybrať a kombinovať navzájom, sú niekedy oveľa účinnejšie ako najsilnejšie lieky. Takže môžete hovoriť o zbierke známeho mnícha -. Otca George

História GoSlim

kláštorný byliny na základe stáročia znalostí a pozorovanie bylinkári. Tieto znalosti doplnené vedeckých výskumov a svedectvo ľudí, ktorí majú prospech z týchto bylinných prípravkov. GoSlim otec George je komplexný zbierkou mnohých bylín, ktoré je účinné pri liečbe rôznych ochorení, vrátane rakoviny.

otec George – známy bylinkár a liečiteľ, Timashevskaya opát svätého kláštora bronzu v regióne Krasnodar. Od útleho veku pomáha starý muž, ktorý

žil v GoSlim, ktorý mu dal poznatky o

bylinkách. Po mnoho rokov zostavený prvý bol zázračný zbierka 16 bylín s unikátnymi vlastnosťami.

otec George zomrel v roku 2011, ale jeho nástupcovia stále všetky tajomstvá úrody liečivých bylín, kombinácia, rozmerov a vytvoriť čo najefektívnejší nápoj, ktorý je známy ďaleko za hranicami regiónu Krasnodar. Môžete si ich kúpiť v GoSlim a cirkev v špecializovaných obchodoch a internetových obchodov.

Zloženie GoSlim

GoSlim prírodných sušených bylín, ovocia, koreňov a púčiky, ktoré boli zistené na území Európy. Je dobre známe, že veľa rastlín, ktoré sa po stáročia používajú v ľudovom liečiteľstve.

Kopřiva

hypoalergénne, ktoré majú minimálne kontraindikácie rastliny. Má silný čistiaci účinok a protizápalové účinky. Zobrazí telo toxínov a ťažkých kovov, stimuluje metabolizmus, zvyšuje hladinu hemoglobínu, pozitívny vplyv na krvotvorbu všeobecne.

Sage

antifungálne a dezinfekčný účinok, obsahuje prírodné antibakteriálne zlúčeniny. Bohaté na minerály, ako je lítium, zinok, horčík, mangán, chróm a ďalšie. Pozitívny vplyv na pľúca a pankrease.

Šípky

V kompozícii kolekcia je zložka, ktorá posilňuje imunitný systém. Obsahujú veľké množstvo vitamínu C, bioflavonoidy, minerálov.

šípky sú účinné pri liečbe rakoviny

Helichrysum

normalizuje hladinu cholesterolu, zlepšuje funkciu pečene a stimuluje tvorbu žlče. Zmierňuje zápal v obličkách a zabíja baktérie.

Wormwood

Zlepšuje žalúdok. Zvyšuje účinnosť slamienky. Má silné protikŕčové, protizápalový a dezinfekčný účinok.

>>>  Flawless - názory, komentáre, cena, kde kúpiť,

Yarrow

stimuluje tok žlče, znižuje zápal. Je zdrojom selénu.

Series

spánku vývoj nádorov, funkcie nadobličiek, pozitívne ovplyvňuje procesy hemopoézy, má antialergické účinky.

Bearberry listy

zabrániť rozvoju mutovaných buniek a tým zastavenie rastu zhubných nádorov. Bohatý na bioflavonoidy a antioxidanty.

Birch púčiky

zvýšiť ochranné sily tela, zabrániť rozvoju nádorov. . Obsahujú mangán, nikel, bór a ďalšie cenné minerály

Pozri tiež:
Čistiaci čaj črevnej
krymskej čaj z bylinnej

Cottonweed močiar

Výnimočne bohaté na železo. Preto sa pracuje na zlepšovaní procesu krvotvorby. Zlepšuje metabolizmus na bunkovej úrovni. Pomáha znižovať krvný tlak, inhibuje rast nádoru. Aktualizácia bunky obličiek.

rešetliakový kôra

zdrojom jódu, ktorý pomáha pri vstrebávaní vápnika a fosforu. Pozitívny vplyv na štítnej žľazy.

Linden kvety

obsahovať železo a meď, ktorá je tiež dôležité pre normálnu krvotvorbu.

Okrem toho, meď stimuluje produkciu hormónu inzulínu

Harmanček kvety

Protizápalová a sedatívne. Posilňuje imunitný systém a kompenzuje nedostatok niektorých stopových prvkov.

Srdcovník

Upokojujúce ovplyvňuje obličky urolitiázy, znižuje kŕče v obličkovej koliky. Znižuje krvný tlak.

Tieto sušené kvety

priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, tráviaci trakt. Mikrolitiáza má výrazný účinok, a preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest. Rastlina má močopudné a choleretic akcie.

GoSlim zberu bylinkovým, sušenie a spracovanie sa vykonáva výhradne manuálne. Každá súčasť zariadenia sú zhromažďované v období maximálnej aktivity, to znamená, keď vo svojej listy, kvety, stonky, plody, obsahuje najvyššiu koncentráciu živín. Starostlivo sledovať podiel v čaji a sú balené v malých baleniach.

Svedectvo GoSlim

Použitie GoSlim z 16 bylín môže nielen pre liečbu rakoviny. Zbierka je umiestnený ako liek pre rakovinu, hypertenzia, diabetes, oslabenou imunitou a mnoho ďalších chorôb a ich prevencia. Skúmať účinnosť prípravku, zatiaľ čo jediné bytia, ale jeho priazeň je potvrdená radom názorov.

Každá zložka kolekcia má svoj prísny podiel vo vzťahu k ostatným

Zoznam chorôb

a stavov, ktoré môžu a mali by byť použité na GoSlim:

>>>  KETO PRO Diet - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Recenzie kláštorné čaje

 • depresia, únava, nespavosť, emocionalita, časté bolesti hlavy;
 • fyzické vyčerpanie po chorobe, operácie, aktívny a nepretržité tvrdej práce;
 • beriberi;
 • diabetes mellitus;
 • otrava, dopĺňajú a iné intoxikácie;
 • metabolické poruchy;
 • ateroskleróza;
 • poranení pohybového ústrojenstva;
 • nízku hladinu hemoglobínu a ďalšie problémy v krvi;
 • hypertenzie;
 • cirhóza, žlčníka a iných ochorení pečene;
 • Choroby močovej a pohlavnej sústavy mužov a žien;
 • ochorenie žlčníka a dýchacieho systému;
 • časté prechladnutie a vírusové respiračné infekcie;
 • Oncology.

To nie je celý zoznam podmienok, za ktorých ukazuje použitia čaju. Jedinečnosť jeho pôsobenia je, že jeho komponenty pozitívny účinok na všetkých systémov a orgánov, sú zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších biologicky aktívnych zložiek, zvýšenie vitality a priviesť telo v tóne.

nemožno použiť čaj pre tehotné a dojčiace ženy, deti, ktokoľvek, kto je alergický na trávu.

Ako variť a robiť GoSlim

GoSlim sa predáva vo veľkom v balení. Na prípravu nápoja, vziať 1 polievková lyžica. l zber a naliať 500 ml teplej vody, ale nie vriacou vodou. Po

30 minútach morenie čaju filtra a nápoj v 3-4 rozdelených dávkach 100-150 ml medzi jedlami.

možno pripraviť infúzie v termoske, alebo vo vodnom kúpeli. Ak to chcete, opustiť proporcie rovnaké. V termoske naliať zbierku, zalejeme horúcou vodou, dať pár ísť, a až potom zatvorte veko. Vo vodnom kúpeli mučený trávy o 15-20 minút neskôr ihneď filtruje a ochladí na prijateľnú teplotu. Teplý čaj je nemožné. Ak je zima, môžete pridať len trochu horúcej vody do pohára. Priebeh liečby je priemerne 3 mesiace.

Celkovo možno povedať, čaj má príjemnú chuť a výraznú arómu bylinné

Počas obdobia liečby v pohári nepridávajú sladidlá a iné prísady. Infúzia musí byť čisté. Za normálneho zdravia a bez závažného ochorenia, aby sa čaj pri prevencii, posilnenie imunitného systému a liečenie tela 1-2 krát denne, 100 ml 1.5-2 mesiacov.

Výsledky pravidelného príjmu na prípravu čaju:

 • stabilizácie gastrointestinálneho traktu;
 • rekuperácie po chirurgickom zákroku;
 • zlepšenie spánku a emocionálny stav;
 • obnove a posilnenie imunity;
 • prečistenie tela (črevá, krv, lymfa);
 • posilnenie srdcového svalu;
 • inhibícia vývoja nádorov.
>>>  Bentolit Slovensko - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Zvyčajne sa zlepšilo zdravie a vyhladzovanie príznakov dochádza počas 7-10 dní. Je potrebné starostlivo sledovať svoj zdravotný stav a prípadný negatívne zmeny pre pauzu alebo úplne opustiť liečbu.

Recenzie GoSlim

Maria Petrovna: Kúpil som si čaj, aby sa očistiť telo. Mnoho chorých, vzal niekoľko kurzov antibiotík. Má bolesti hlavy, žalúdočné ťažkosti a čriev a celkovou slabosťou. Po 2 týždňoch sa stal oveľa lepší. Dokonca pokožka očervenela, odišiel bolestivé opuchy a pallor.Christine: Zbieranie, samozrejme, nemôže poškodiť plod v tele. Existuje toľko cenné rastliny, som starostlivo študoval kompozíciu, prečítal veľa informácií o bylín, ich vlastnosti a využitie v ľudovom liečiteľstve. Tu si kúpil drink v takmer mesiac s istotou, dokonca aj viery v to, čo mi to pomôže pri liečbe chorôb. Dobrý pocit, sila sa zvyšuje chuť do jedla a improved.Margarita: som pitie, aby sa zabránilo. Práve toľko hrozné choroby, a ako sa ich zbaviť a vyhnúť sa – proste neviem. Tak som našiel najviac bezbolestný spôsob – herbs.Eugene: Nemôžem pochopiť, ako jedna farma by mohla poskytnúť celú krajinu, a to nielen pre túto kolekciu? Je GoSlims musieť zarobiť podvodníci, ale mám dôveru v tento výrobok.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Recommended Posts