Chocolate Slim pre chudnutie: zloženie, ako je pitná efekt

[Total:    Average: /5]

Aký tovar sa už nevyrába, takže ľudia môžu rýchlo a efektívne schudnúť! Na Bada boli všetci zvyknutí, ale tam sú lízanky a guma a energie až nudnú dokonalú postavu. Jeden z viac neobvyklých nástrojov je Chocolate Chocolate Slim chvenie, ktoré je uvedené nie je tak zlý, ale ako prírodný nápoj, ktorý podporuje chudnutie.

Veľmi lákavá ponuka, sa domnieva, že je zvyčajne znížiť kalorickú stravu musieť vzdať všetko sladké. A tu – ako lahodný dezert! Ako splniť očakávania klientov jasný a sľubné reklamy?

Čo je to Chocolate Slim?

Chocolate Slim – to je čokoláda koktail, ktorý prostredníctvom urýchlenie metabolizmu cez prírodných zložiek, podporuje chudnutie. Predáva sa vo forme prášku, kedy sa zriedi horúcou vodou alebo mliekom premení v lahodný nápoj.

naozaj alarmujúce, že nie je k dispozícii konkrétne výrobcu. Na niektorých miestach sa zdajú každému a nie ako s otrokmi v Moskve, OOO, iní pripisujú jeho vývoj francúzskej spoločnosti Fito Slim Balance, a niektoré zdroje dokonca uviedol, že je americká produkty. Otázka autorstva zostáva otvorená. Navyše, tento zázrak čokoláda niekoľko jasných webových stránok, a ktorý z nich je reálna, je ťažké povedať.

Zloženie Chocolate Slim

Chocolate Slim ponúkaný ako úplne prírodné komplexu. Každá zložka je dar prírody, produkt, ktorý podporuje chudnutie. Celkovo je 6 súčasti.

netreba predstavovať, ako to už dlho používa v priemysle ako účinný prostriedok na chudnutie, ako samostatne, tak v zložení liekov a potravinových doplnkov. Zelená kávové zrná, jednak blokujú útoky hladu, čo vám umožní odolávať najprísnejšie diétu. Po druhé, to je prírodný energetický nápoj, ktorý dáva náboj živosti po celý deň. Ale ak veľa sily, a cvičenia sú intenzívnejšie a presunúť viac žiaduce, a kalórie spotrebované maximálny počet.

Ďalšie slávny spôsob, ako schudnúť, okolo ktorého bol nedávno hovorilo. Pravdepodobne to exotická rastlina rastie len v Tibete a Himaláje je skutočný elixír dlhovekosti a mládež, atď Teraz mýty majú persoals, a zistil, že sa jedná o obyčajný ker z čeľade Solanaceae, ktoré možno nájsť v USA av Európa, ale stále môžete pestovať na záhrade. Mimochodom, vedecký názov rastliny nie je euphonious – Dereza obyčajný. O tom, čo je vplyv goji bobúľ na tele, štúdie sú stále vykonávané. Ale v Chocolate Slim tvrdili, ako prirodzený spaľovač tukov, že po chudnutie, môže zabrániť ukladaniu tuku v problémových oblastiach.

, ale tento produkt naozaj užitočné. Španielsky šafran, ako sa tomu hovorí, skutočne je silný antioxidant a obsahuje veľké množstvo vápnika, omega-3 mastných kyselín a vlákniny. Chia semienka určite nepoškodzuje zdravie. Avšak, v Chocolate Slim sa uvádza ako spaľovače tukov, aj keď by to bolo logické predpokladať, že poskytujú rýchle nasýtenia v dôsledku obsiahnutého tkaniva.

>>>  Neurosystem 7 na chudnutie - Prečo musím kúpiť, názory, cena

V Chocolate Slim nájdete toto exotické. Acai je brazílsky palma známy pre svoje ovocie, extrakt z nich je tiež často používaný výrobcovia liekov na chudnutie. Tie boli propagované ako veľký prírodné spaľovače tuku, je nevyčerpateľným zdrojom antioxidantov, ktoré rakovinu a varovať, a na pomoc schudnúť, a kardiovaskulárny systém zlepší. To všetko je napísané v reklame svoje čokoládové koktaily. Avšak, v roku 2010, Federálna obchodná komisia oznámila, že všetky tieto vlastnosti acai marketingových výrobcov.

Jeho láska k ich vynikajúcu chuť a výbornú náladu, že dáva. Všetky tieto pozitívne body sú prevedené do Chocolate Slim. To vám dá energiu, bude podporovať odbúravanie tukových buniek, nebudú oslabovať imunitný systém. S ním nebudete cítiť chuť na sladkosti. A čo je najdôležitejšie – to vám môže pomôcť stať sa naozaj šťastný, pretože po kakau v tele a zvyšuje hladinu endorfínov, známych hormónov radosti. Takže hmotnosť sa s úsmevom na tvári.

Huba je polypore, ktorá rastie na stromoch, má veľkú popularitu na východe. Tibetskí mnísi nazýval to dar od bohov pre všetky choroby. Naviac liečivé vlastnosti Ganoderma bola opakovane potvrdená radom moderných štúdií. Výrobcovia používajú svoju schopnosť znižovať hladinu cholesterolu a aktivovať lipolýzu.

To dáva analýzu zloženia Chocolate Slim? Všetkých 6 zložky sú skutočne prírodné. Pochýb o tom, Goji a Acai bobule ako škandalózne, ktoré boli kritizované ako spaľovači. Táto funkcia sa ešte len musí preukázať (alebo vyvrátiť). Čo sa týka ďalších zložiek, ktoré sú zdravé a dobre prejaviť ako prostriedok na chudnutie. Takže teoreticky koktail by mali byť účinné.

Mechanizmus straty hmotnosti Chocolate Slim

Čokoláda štíhly podporuje chudnutie tým, že stimuluje biochemické procesy:

 • chuť k jedlu je potlačený a ochota pohybovať a cvičení sa zvyšuje;
 • v dôsledku kalórií spotrebováva menej a strávil viac;
 • tuky sa spaľujú a už nie sú aktívne uložená v problémových oblastiach,
 • blokuje chuť na sladké potraviny, takže prebytočné sacharidy telo nedostane;
 • vo veľkom množstve produkuje endorfíny, ktoré znesú ukončiť akúkoľvek hladovku.

Na rozdiel od niektorých zdrojov koktail nemá ani preháňadlo ani močopudné účinky. Funkcia spaľovanie tuku.

Čo sa týka výsledkov – to je veľmi kontroverzná téma. Podľa výrobcov Chocolate Slim umožní po dobu 1 mesiaca, aby sa odstránili 10 kg. Ale je to možné bez obmedzenia v strave a ďalšie fyzické aktivity?

>>>  Arthrolon - názory, cena, kde kúpiť, originálne, alebo to stojí za to

Kontraindikácie Chocolate Slim

Bohužiaľ, dokonca aj prírodné ingrediencie nezachránila tento kokteil kontraindikácie. Rovnaký Goji bobule Acai je známe, ako ovplyvniť konkrétne orgán. A zelená káva a kakao sú aj bio, ktorí si to nemôže dovoliť.

Neodporúča:

 • tehotenstva;
 • dojčenie;
 • 16 rokov veku;
 • starobe;
 • hypertenzie;
 • precitlivenosť na liek;
 • ochorenie gastrointestinálneho traktu.

Prečo výrobcovia neuvádzajú v zozname kontraindikácií vážnych porúch centrálneho nervového systému a nespavosti? Ak osoba trpí poruchami spánku bude počas jedného mesiaca konzumovať nápoj vyrobený z kakaa a zelenej kávy, bude to len zhorší problém. Takže tí, ktorí sú na pozore energetických nápojov a kávy z nejakého dôvodu, je potrebné vziať do úvahy.

Návod na používanie Chocolate Slim

V manuáli, že to nie je tak jednoduché, ako by sme si priali. Tu je poradenstvo v oblasti používania originálneho balenia:

 • 2-3 lyžičky práškového cukru a 200-250 ml vody / nízkotučného mlieka horúcej;
 • aby počas alebo po jedle;
 • použiť druhú polovicu dňa, ale najneskôr 3-4 hodiny pred spaním;
 • rýchlosť strata hmotnosti je 2-4 týždne.

Avšak Network v rôznych zdrojov je tento dokument prechádza fantastickú premenou. Porovnávať:

 • riediť mlieko nie je zlé pre chudnutie;
 • , aby sa len pol hodiny / 2 hodiny po jedle,
 • trvať nápoje aspoň 30 minút;
 • vypiť 2 krát denne: po obede a večeri miesto – to sa stáva zrozumiteľnejšie mechanizmus chudnutie, pretože to vyžaduje značné diétne obmedzenia

(!).

Hlavná vec je, aby počúvať svoje vlastné pocity a konať presne podľa návodu, ktorý je dodávaný s zakúpeného kokteil. Môžete dokonca nájsť recept, aby to doma, pretože všetky ingrediencie sú na predaj. Extrakty Ganoderma, Goji a Acai objednať na internete, Chia semien nájdené v lekárni, a zelená kávové zrná a kakao kúpiť v každom supermarkete alebo špecializovanej predajni.

Pre výrobu domácej čokoládová štíhly zelená kávové zrná zem, ľahko vyprážané a varené v Cezve, ako prekvapkávanú kávu. Kakaový prášok naliať horúcu vodu a podaná po dobu 10 minút. Rastlinné extrakty a Chia sú prijímané v minimálnom množstve (5 g) a variť v šálke vriacej vody, nechal po dobu 2 hodín pod vekom. Potom mix 100 ml kávy, kakaa a 50 ml infúzneho roztoku z tejto exotickej.

Stojí za zmienku, že chuť tohto domáci nápoj je veľmi ďaleko od toho, čo je k dispozícii u výrobcu. To a je jasné: značka je vytvorená v patentovaného, ​​presne vypočíta podľa vzorca, možno s niekoľkými prísad, ktoré nie sú uvedené v kompozícii, ako je ich koncentrácia je zanedbateľná. Ďalšou nevýhodou domácim možnosť – na úkor všetkých jeho zložiek bude drahšie ako paketu pripraveného prášku. Takže to nie je potrebné vykonávať takéto experimenty, potom mimovoľne sa na nemocničnom lôžku.

>>>  Grow Ultra - názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to stojí za to, vlasy?

Ďalšie odporúčania Chocolate Slim

Podľa odporúčania odborníkov a tých, ktorí už tento nástroj zažil.

Pred takou extrémne a pritom chutné chudnutie nutnosťou prejsť lekársku prehliadku a poradiť sa s lekárom, či môžete vypiť také koktaily. Mali by ste kontaktovať terapeuta či endokrinológa. Ak chcete dať užitočné rady o používaní plechovku na výživu alebo fitness tréner.

Ak športovať a chcete zachovať (alebo vytvoriť) krásny svalovú úľavu, nebojte sa zriediť Čokoláda štíhly mlieko, pretože je výborným zdrojom bielkovín. Ale pridajte cukor, a dokonca aj jeho náhrady sa neodporúčajú.

Pitie koktail miesto večere, samozrejme dobré, ale objektívne zhodnotiť svoje vlastné schopnosti: budete môcť spať po takomto osviežujúci energie

?

Sadzba je stanovená individuálne. Spokojní s výsledkami po 2 týždňoch? Príjem môže byť zastavená. Chcete pokračovať? Prosím, nie však dlhšie ako jeden mesiac.

S žiadna diéta a šport schudnúť na čokoládový kokteil je ťažké.

Príkladné schéma použitia:

 • Deň 1: 1 čajová lyžička prášku v 1 pohár vody, piť po večeri,
 • 2-5 dní: 2 čajové lyžičky, a to aj po večeri;
 • 6. deň a ešte ďalej: pridať rovnakú dávku alebo po večeri, alebo namiesto neho

.

Ak spozorujete vedľajšie účinky, trik pozastaviť.

Vedľajšie účinky Chocolate Slim

O vedľajšie účinky Chocolate Slim v oficiálnych zdrojov hovoria len málo, ale tam stanoviská uvádzajú, že je strata hmotnosti dostal veľa nepríjemné pocity. Najbežnejšie:

 • gastrointestinálne poruchy, ako v prípadoch otráv :. Nevoľnosť až zvracanie, hnačka, knedlík v krku, nechutenstvo, atď;
 • závrat;
 • poruchy spánku;
 • namiesto návale sily, nervozita, podráždenosť, agresivita, zmeny nálad;
 • alebo druhý extrém letargia, apatia, znížený výkon.

Súdiac podľa názorov, niekedy sa to stane v nasledujúcim spôsobom. Po Šálka ​​chutné (fakt) kokteilu asi štvrť hodiny človek pociťuje príliv síl, veselosť, že je energický a šťastný (toto produkuje endorfíny). Avšak, po 3-4 hodinách končí a reštartuje nervový systém. Všetky sily, ktoré boli v rezervách tela, strávil. V súlade s tým prichádza apatiu a nečinnosť, keď sa nič chcieť. Ste pripravení na mesiac tolerovať také “hojdačka”, v prípade, že vás bude mať vplyv?

O účinnosti Chocolate Slim môžete počuť rôzne názory. Niekto v úcte k tejto čokolády – jeho chuť a kvality spaľovania tukov. A niekto sklamane rozpráva o vyhodené peniaze, pretože sa nedosiahol žiadny výsledok po odporúčanej kurz. Veľa záleží na individuálnych vlastnostiach organizmu, pôvodnej hmotnosti a životný štýl chudnutie. Ak sa nič nezmení v strave a zvýšiť ich fyzickú aktivitu, je nepravdepodobné, že tenký bude schopný pomôcť zbaviť sa veľkého počtu libier. Všetko by sa malo uskutočniť v areáli. – jediný spôsob, ako dúfať štíhlu líniu bez ujmy na zdraví

& nbsp;

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*